Fondo

El equipo de Colunga Team y yo te damos la Bienvenida a nuestra casa. Deseamos que te diviertas y que convivas con respeto y cariño con los demás integrantes de nuestra gran Familia.

SCAN DE SOY TU DUENA EN RUMANIA

Lucero interpreteaza una dintre temele muzicale din „Soy tu duena” - VIDEO

publicat: 22 Iunie 2010 | autor: AnnieN

marime text:

Lucero, pe care o poti admira zilnic in "Impreuna pentru totdeauna", de la 18:30, este protagonista telenovelei „Soy tu duena”, produsa de Nicandro Diaz, si tot ea interpreteaza una dintre temele muzicale din telenovela. Este vorba despre "Duena de tu amor", o melodie foarte romantica ce a fost compusa chiar de Lucero si va fi inclusa pe urmatorul ei album. „Melodia pe care o interpretez este tema cuplului format de Valentina si Jose Miguel. Cand am compus-o, m-am gandit la ce simt cei doi, la faptul ca ea afla pentru prima data ce inseamna sa te indragostesti. Dupa ce l-a iubit pe Alonso Penalvert si a fost ranita foarte tare, acumchiar iubeste la un alt nivel si Jose Miguel e pe aceeasi lungime de unda cu ea. Sper ca melodia va fi pe placul publicului, la fel ca si povestea celor doi ”, a declarat Lucero.

„Nu e usor sa compui cantece si nu consider ca ar putea fi o alta emserie pentru mine, dar imi place uneori sa fac asta, in colaborare cu alti autori. Am vrut sa daruim publicului o melodie romantica, dar in acelasi timp moderna ”, a mai spus ea.

Noul album al lui Lucero va fi lansat in septembrie si, deocamdata, titlul ales este „Indisepensable”, insa e posibil ca artista sa se razgandeasca pana la lansare.




SE TRATA DEL TEMA "GOLONDRINAS VIAJERAS"INTERPRETADA POR LUCERO Y SU OPINION SOBRE LA CANCION.EN CUANTO TENGA UN POQUITO DE TIEMPO SE LO TRADUZCO,PERO ESTOY HASTA LAS NARICES CON LOS EXAMENES.UN BESO

Publicado por funnygirl_amy
Publicado el 22/06/2010 09:35 - Total Temas: 66 - Total Mensajes: 2024
GRACIAS FUNNYGIRL POR EL SCAN,ESPERO LA TRADUCCION Y SUERTE CON TUS EXAMENES.
Publicado por chanhiman
Publicado el 22/06/2010 09:51 - Total Temas: 36 - Total Mensajes: 7548
ENTRADAS POPULARES
Publicado por *zarabanda
Publicado el 18/05/2024