Fondo

El equipo de Colunga Team y yo te damos la Bienvenida a nuestra casa. Deseamos que te diviertas y que convivas con respeto y cariño con los demás integrantes de nuestra gran Familia.

PARA MIHAELA

Me podrías decir por favor por qué cuando intento ver algunas cosas en la página de acasa me pone lo siguiente:


You are not allowed to visit this page!!!


Gracias.

Publicado por mivillu
Publicado el 08/03/2009 18:04 - Total Temas: 130 - Total Mensajes: 2985

http://www.acasatv.ro/noutati-acasa/telenovele-seriale/exclusiv-10-ani-de-acasa-mesaj-de-la-fernando-colunga.html

http://www.acasatv.ro/noutati-acasa/telenovele-seriale/exclusiv-10-ani-de-acasa-mesaj-de-la-fernando-colunga.html



\"\"

Acasa

e iubirea!
Ştiri despre Telenovele&Seriale

EXCLUSIV! 10 ani de ACASĂ: mesaj de la Fernando Colunga

450 voturi

11:13, 02.02.2008



 
Îndrăgiţi actori de telenovele transmit urările lor de bine, în mesaje pline de afecţiune şi de gânduri frumoase, cu ocazia aniversării a 10 ani de existenţă a postului ACASĂ. Bucură-te, în fiecare zi, de întâlnirea cu vedetele tale preferate din telenovele!

Fernando Colunga
Ştiu că ACASĂ a fost întotdeauna lângă mine şi am simţit de departe căldura pe care mi-a oferit-o. Vă mulţumesc din tot sufletul meu. Acum, că aţi împlinit 10 ani, vă urez cele mai bune emisiuni, mulţi telespectatori şi sper să vă cunosc cât mai repede. Ar fi foarte bine dacă aş putea fi cu voi la această petrecere, dar până atunci vă urez la mulţi ani!

 

Comentarii | Adauga un comentariu
 
Subiect: (*)

Nume: (*)

E-mail: (*)

Comentariu (*)


pasion
pasion=Camila | [09 apr 2008 14:04 ]
RICARDO(fernando)
pasion
caty | [01 mar 2008 22:03 ]
vreau sa difuzati telenovela pasion in timpul saptamani. Sincer e cea mai buna telenovela pe care o aveti in program.Reveniti la programul dinainte, VA ROG
pasiune
pisy | [01 mar 2008 18:03 ]
esti tare...dece nu difuzati serialul in timpul saptamanii dupa inima de tigan..pls:*:*:*
PASION
ALINA | [25 feb 2008 18:02 ]
vrem pasiune an timpul saptamaniiiiiiii.daca nu vor curge multe comentariiiiiii si nu bune
Pasion
Catalyna | [16 feb 2008 20:02 ]
Bagati frate pasion in timpu saptamanii ati prelungit voi repede povesti de noapte ca si interesanta e emisiunea aia.sincer ati facut o mare gresala ca ati bagat Pasion sambata si duminik in loc sa lasati in timpul saptamanii.
pasion
TolSsY KapShu In The Heavem | [15 feb 2008 17:02 ]
vrem pasion in timpu saptamanii!!!! x(


ati bagat porcaria aia de \"inima de tigan\"


vai ce sa zik marea productzie idioata x(





urask telenovela aia




vam mai lasat moolte reclamatzii si nu ma las pana nu bagati pasiune in timpul saptamanii
Telenovela Pasion in timpul saptamanii
Miruna | [14 feb 2008 12:02 ]
Nu pot sa inteleg de ce incercati sa minimalizati importanta telenovelelor sud americane in favoarea telenovelor romanesti la care efectiv nu te poti uita- nu au sare si piper nu au nimic interesant, plictiseala maxima- care sa te faca sa stai in fata televizorului si inca la ora de maxima audienta??!!
Reveniti la programul dinainte, ca oricat fortati sa dati aceste telenovele romanesti de doi lei, nu reusiti decat sa dezamagiti telespectatorii fideli ai postului acasa
acasa
mikela | [13 feb 2008 20:02 ]
eu inainte ma iutam la telenovele dar acu nu mai am timp.intodeauna ati avut telenovele frumoase de aceia va urez un LA MULTI ANI cu ocazia inpliniri a zece anisori.succes in continoare.pupiki
\"Pasiune\"
Gabriela | [13 feb 2008 13:02 ]
Vrem telenovela \"Pasiune\" in timpul saptamanii!!!!!!
Fernando Colunga
monica74 | [12 feb 2008 18:02 ]
DE CE ATI SHIMBAT ORARUL TELENOVELEI?Etare aiurea numai simbata si duminica.LA MULTI ANI ACASA si la mai multe telenovele bune cum este si PASION.Eu cred ca FERNANDO e unul din cei mai buni actori de telenovele.
nu ne dezamagiti
petra | [11 feb 2008 21:02 ]
parerea mea ...si nu numai pentru ca am observat ca multa lume are aceasta parere...este ca ar trebui sa redati telenovela pasiune la fel ca inainte. Nu incercati sa ne bagati pe gat telenovelele astea romanesti pentru ca nu va suparati dar nu au nici un farmec si daca continuati cu incapatanarea asta de a nu reda pasiune la fel ca inainte o sa pierdeti mult
PASION
ADRIANA | [10 feb 2008 22:02 ]
Intr-adevar suntem tratati cu indiferenta.Nu numai ca ati schimbat programul de difuzare a telenovelei,dar nici macar nu e timp de doua ore;azi 10.02.08.de exemplu,episodul s-a terminat la ora 21.12min.Sa nu va mire daca o sa pierdeti din audienta.
pasion
georgy | [10 feb 2008 17:02 ]
ce pacat k nu mai dati telenovela si in timpul saptamani ca si pana acum si o vrem inapoi.BESO FERNANDO COLUNGA
buna
alexandra | [10 feb 2008 17:02 ]
Olla Fernando!Mi nombre Alexandra .QUIERO ID-UL .........
fer the best
caty | [09 feb 2008 15:02 ]
va rog sa schimbati orarul telenovelei...nu merita ceea ce ii faceti
PASSION
CLAUDIA | [08 feb 2008 13:02 ]
Sunt cu totul in asentimentul celor care au mai scris referitor la aceasata telenovela si ma revolt si eu de asemenea in ceea ce priveste zilele de difuzare ale acesteia .Ce se intampla de fapt? Niciodata nu ati mai schimbat zilele de difuzare ale unei telenovele produse de Carla Estrada care sa-l aiba in rol principal pe Fernando Colunga. Ma intreb daca chiar tineti cont de ceea ce scriem noi aici!? \"Asa cum v-ati dorit telenovela romaneasca -Inima de tigan- va fi difuzata in cate doua episoade de luni pana vineri\" Cine si-a dorit atat de mult lucru acesta? Nu cred ca Passion nu avea audienta atat cat sa nu mai fie transmisa in cursul saptamanii. Incercati va rog si reintroduceti-o in grila din cursul saptamanii.
Actor de mare calitate
Fer | [07 feb 2008 09:02 ]

Felicitarile mele unui actor deosebit si cu un parcurs actoricesc de mare succes.
Insa ce folos, daca acest post se joaca cu publicul care vrea sa il urmareasca in cea mai recenta telenovela PASION. SUNTEM TRATATI CU MULT DISPRET SCHIMBAND ZILELE DE DIFUZARE SI MICSORAND NUMARUL DE DIFUZARI.
fernando colunga
anca | [07 feb 2008 00:02 ]
Fernando Colunga, un foarte iubit actor, un exemplu pentru multi tineri care vor sa-i calce urmele.Si pacat ca aceasta telenovela, care este cea mai interesanta, nu mai este difuzata in timpul saptamanii...O VREM INAPOIIII!!!
PASION
Iolanda | [06 feb 2008 19:02 ]
De foarte mult timp nu ati mai difuzat un serial asa de bun si antrenant, cu personaje interesante si o poveste frumoasa. De ce il difuzati numai in weekend???? Inima de tigan ( oricat de patrioata as fi) nu se compara cu Pasion, chiar este asa de frumos sa ne uitam cu se bat si se injura rromii? Sau credeti ca nu stiam cum traiesc si sum se comporta? Ar fi bine sa va reorganizati programele pentru a nu pierde foarte multi telespectatori care va urmareau pana acum.La multi ani si la cat mai multe filem bune!!!!!!!!
mai multe episoade pasion
mihaela | [06 feb 2008 16:02 ]
va rog din toata inima sa nu scchimbati programu la pasion dati mai multe episoade eventual ...e cea mai tare telenovela ....fernando susana marisol alberto....sunt cei mai tari actori ii iubesc :*:*:*:*:X:X:X:X..acasa e cel mai tare program de telenovele:D:X:*
1       2       3       4       5      >      

Noutăţi de ACASĂ

Acum ACASĂ

 
 

forum.acasatv.ro • Prima pagină  

Reguli de comportament pe forum , anunturi generale si Ajutor pentru noii utilizatori. Ai o intrebare? Aici gasesti raspunsul. ...

forum.acasatv.ro/ - 35k - În Cache - Pagini similare

Mai multe rezultate de la acasatv.ro »

Publicado por mihaela
Publicado el 08/03/2009 18:17 - Total Temas: 198 - Total Mensajes: 1741

forum.acasatv.ro • Prima pagină  

Reguli de comportament pe forum , anunturi generale si Ajutor pentru noii utilizatori. Ai o intrebare? Aici gasesti raspunsul. ...

forum.acasatv.ro/ - 35k - În Cache - Pagini similare

Mai multe rezultate de la acasatv.ro »

Publicado por mihaela
Publicado el 08/03/2009 18:17 - Total Temas: 198 - Total Mensajes: 1741
  1. Site-ul oficial al postului de televiziune Acasa TV  

    26 Feb 2009 ... Programul televiziunii, filme, vedete, noutăţi şi informaţii despre audienţa postului.
    www.acasatv.ro/ - 72k - În Cache - Pagini similare
    Mai multe rezultate de la acasatv.ro »
  2. ACASĂ TV - Telenovele  

    Acasa. e iubirea! Telenovele · Telenovele Rom neti · VEDETE · Emisiuni · SERIALE · Cinema ACASĂ · Arhivă · Program · DOWNLOAD · FORUM · Contact · Chat ...
    www.acasatv.ro/telenovele/ - 7k - În Cache - Pagini similare
Publicado por mihaela
Publicado el 08/03/2009 18:19 - Total Temas: 198 - Total Mensajes: 1741

Gracias pero creo que no me entendiste o por lo menos yo a ti no.


Un abrazo.


Publicado por mivillu
Publicado el 08/03/2009 18:23 - Total Temas: 130 - Total Mensajes: 2985

NO SÉ PORQUÉ NO FUNCIONE, PERO AQUÍ FUNCIONA NORMALMENTE USTED PUEDE INTENTAR OTRA VEZ. PIENSO SOY APENAS UN ERROR, PORQUE ES UNA TELEVISIÓN LIBRE, SOY UN FORO LIBRE.


I DON\'T KNOW WHY DON\'T FUNCTION, BUT HERE IT FUNCTION.
 YOU CAN TRY AGAIN.
 I THINK IS JUST AN ERROR SOMETHING, BECAUSE IS A FREE TELEVISION,IS A FREE FORUM.

Site-ul oficial al postului de televiziune Acasa TV  

26 Feb 2009 ... Programul televiziunii, filme, vedete, noutăţi şi informaţii despre audienţa postului.

www.acasatv.ro/ - 72k - În Cache - Pagini similare

Publicado por mihaela
Publicado el 08/03/2009 18:25 - Total Temas: 198 - Total Mensajes: 1741

NO SÉ PORQUÉ NO FUNCIONE, PERO AQUÍ FUNCIONA NORMALMENTE USTED PUEDE INTENTAR OTRA VEZ. PIENSO SOY APENAS UN ERROR, PORQUE ES UNA TELEVISIÓN LIBRE, SOY UN FORO LIBRE.


I DON\'T KNOW WHY DON\'T FUNCTION, BUT HERE IT FUNCTION.
 YOU CAN TRY AGAIN.
 I THINK IS JUST AN ERROR SOMETHING, BECAUSE IS A FREE TELEVISION,IS A FREE FORUM.

Site-ul oficial al postului de televiziune Acasa TV  

26 Feb 2009 ... Programul televiziunii, filme, vedete, noutăţi şi informaţii despre audienţa postului.

www.acasatv.ro/ - 72k - În Cache - Pagini similare

Publicado por mihaela
Publicado el 08/03/2009 18:26 - Total Temas: 198 - Total Mensajes: 1741
ENTRADAS POPULARES
Publicado por Carlita laime
Publicado el 29/04/2024
Publicado por *zarabanda
Publicado el 29/04/2024
Publicado por *zarabanda
Publicado el 29/04/2024
Publicado por ARACELY29
Publicado el 28/04/2024
Publicado por Lourdes-Miami
Publicado el 28/04/2024